Patchcordy i pigtaile klasa Titanium

Patchcord światłowodowy to krótki odcinek kabla stacyjnego zakończony obustronnie wtykami, służący do łączenia torów transmisyjnych, połączenia urządzeń teletransmisyjnych z przełącznicą światłowodową lub z przyrządami pomiarowymi. 

Pigtail światłowodowy to najczęściej włókno światłowodowe w pokryciu 0.9 mm, zakończony jednostronnie wtykiem. Drugi, niezakończony wtykiem, koniec kabla jest spawany do włókna kabla liniowego wewnątrz przełącznicy i wpinany jest w adapter od wewnętrznej strony pola przełączeniowego.

Patchcordy i pigtaile światłowodowe Fibrain charakteryzuje szeroka gama doboru wtyków zakończeniowych oraz różne rodzaje kabli i włókien światłowodowych. Produkcja komponentów światłowodowych odbywa się w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dopracowany i powtarzalny proces produkcyjny, szczegółowa kontrola jakości, pomiary interferometryczne oraz kontrola parametrów IL i RL sprawia, że elementy połączeniowe Fibrian są niezawodnymi elementami torów światłowodowych i sieci optycznych. Optyczne elementy połączeniowe Fibrain zostały podzielone na 3 różne klasy, różniące się parametrami IL i RL, dzięki czemu nasze produkty mogą sprostać różnym wymaganiom i być dostosowane pod konkretne zastosowania.

Klasa Titanium to patchcordy i pigtaile światłowodowe w standardzie jednomodowym o najwyższych parametrach transmisyjnych. Klasa Titanium wprowadza możliwość wyboru wariantu odgiętek zabezpieczających promień gięcia światłowodu na patchcordach i pigtailach. Dostepne odgiętki w wersji standard, mini oraz flex angled. Odgietki w wersji mini pozwalaja na pozwala na skrócenie długości wtyku i odgiętki zabezpieczającej, w zależności od typu wtyku od 20 do 40%. Typ odgiętek flex angled pozwala na wybór kąta zgięcia w zakresie 0-90o.

 

 

 

 

 

 

Dostępne typy wtyków światłowodowych dla patchcordów i pigtaili klasy Titanium:

  • SC PC/APC,
  • FC PC/APC,
  • E2000 PC/APC,
  • LC PC/APC,

Dostępne typy włókien:

  • G652D,
  • G655,
  • G657A,
  • G657B.
Pliki do pobrania
Zdjęcia
Dane techniczne

 

Cechy
  • Najwyższa jakość parametrów transmisyjnych,
  • Restrykcyjna kontrola parametrów IL i RL,
  • Możliwość wyboru odgiętek zabezpieczających promień gięcia światłowodu,
  • Możliwość dostarczania z raportem pomiaru interferometrycznego geometrii czoła wtyku,
  • Zgodność z normami EN-50173-1, EIA/TIA 568, EN 50377.
Zastosowania
  • Długodystansowe sieci telekomunikacyjne,
  • Sieci z niskim budżetem mocy,
  • Sieci WDM, CWDM, DWDM,
  • Urządzenia pomiarowe,
  • Sieci CATV.
Dostępność odgiętek

 

×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.